Partneriams

“Verslo istorija, vadinamoji komercija, yra civilizacijos istorija – ten, kur buvo labiausiai suklestėjęs verslas, geriausius vaisius davė ir menas bei mokslas.”

Phine Taylor Barnum

Sąžiningas ir klestintis verslas, mūsų giliu įsitikinimu, taip pat yra menas. Dailininkui, norinčiam sukurti vertingą kūrinį, greta tinkamų kūrybos įrankių – dažų, teptukų, drobės – tenka panaudoti visą arsenalą daug svarbesnių dalykų: savo talentą, intuiciją, idėjas, žinias ir įgūdžius. Verslininkas, kuris tikisi sėkmingai parduoti kokybiškus, turinčius paklausą gaminius, neapsieina be tų pačių dalykų: talento, intuicijos, idėjos, savo verslo išmanymo ir įgudimo. Jei kas nors mano kitaip, lai pabando – kaip tapytojas iš 15 gramų ultramarino, 23 gramų cianino, 37 gramų fuksino… – sukalti savo genialųjį kūrinį “milijoną” iš keliolikos pelno procentų…

Norėdami išplėsti savo galimybių ribas ir suteikdami galimybę tai padaryti visiems trokštantiems, ieškome partnerių sąžiningam ir sėkmingam verslui.

info@pletra.lt
+370 37 311600

Mes siūlome:

✓ Puikios kokybės ortopedinius, fizioterapinius ir kosmetinius gaminius, turinčius rinkoje savą pirkėjų ratą.

✓ Mūsų gaminiai, pagaminti iš nekenksmingų žmogaus sveikatai medžiagų, atitinka įmonės standartus bei technines sąlygas. Jie yra aprobuoti LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir kokybe nenusileidžia analogiškiems užsienio gamintojų gaminiams.

✓ Dalį gamybos proceso sudaro rankų darbas, todėl galime garantuoti kiekvieno gaminio išskirtinę kokybę. Visi iš dešimties gamybiniame procese dalyvaujančių darbuotojų turi aukštąjį inžinerinį išsilavinimą.

✓ Krūties egzoprotezai kompensuojami iš Valstybinio socialinio draudimo fondo lėšų.

 

Ypatingai palankios partnerystės sąlygos:

✓ Prekyba ir mažais, ir dideliais kiekiais.

✓ Didmeninio verslo partneriams – lanksčios kainos, kurias sąlygoja užsakomų gaminių kiekis.

✓ Įvairūs sutarčių variantai ir abipusiai naudingos apmokėjimo sąlygos.
Sudarius atitinkamą sutartį, galime pristatyti savo gaminiusį bet kurį Lietuvos miestą.

✓ Partnerio pageidavimu stambioms didmeninėms gaminių partijoms galime paruošti norimo dizaino įpakavimus su užsakovo logotipu.

✓ Mūsų ortopedijos priemonių gamybos ir pardavimo patirtis – sėkmingai Jūsų verslo plėtrai.