apie mus produktai komercija partneriai kontaktai
UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ
    į pradžią
Ortopediniai gaminiai:
     Guostė
     "Ar sveikos?"
     Eleganta
     Tarpupirščiai
     Ortopėda
     Dekabita
     Pelotai
     Vaistų dėžutė
Kiti gaminiai:
   PJOVIMAS  LAZERIU
     Techninės detalės


"TECHNINĖS DETALĖS"

Puikios silikoninio kaučiuko savybės leidžia jį labai plačiai naudoti įvairiose pramonės srityse techninėms detalėms gaminti ar jų paviršiams padengti silikonine danga.

Silikonas buvo išrastas šeštajame dešimtmetyje. Silikoninis kaučiukas - tai silicio organinis polimeras, cheminiu požiūriu labai inertiškas, atsparus aplinkos poveikiui: deguoniui, ozonui, vandeniui ir šviesai, gali būti naudojamas esant ir aukštoms (+260oC), ir žemoms temperatūroms (-70oC). Jis pasižymi puikiomis elektroizoliacinėmis savybėmis, atsparumu trinčiai. Dėl puikių plastinių savybių silikonas leidžia atkartoti įvairiausias formas, pagaminti ar padengti silikonine danga pakankamai sudėtingo reljefo ir dizaino gaminius. Silikoninė danga apsaugo detales nuo korozijos. Tai labai ekologiška medžiaga, neveltui ji naudojama krūties liaukos protezų gamybai.

Potencialiems partneriams, kuriuos domintų bendra gamyba ar mūsų gamybos paslaugos pagal užsakymus, galime pasiūlyti:

- techninių gaminių (nedidelių detalių) iš silikoninio kaučiuko ir PVC plastizolių gamybą liejimo būdu, pvz. spaustuvės įrengimų popieriaus čiuptuvėliai, įvairios minkštos tarpinės ir pan;

- Įvairių metalinių paviršių padengimo silikonu paslaugas;

- Įvairių minkštų liejimo formų gamybą.

Kaip atskirą veiklos sritį siūlome vitrinų, holų reklaminių stendų gamybą, remiantis spalvotos šviesos ir mechaninio judesio efektais. Galime atlikti reklamos dizaino ir projektavimo darbus, taip pat priimame užsakymus gamybai pagal užsakovų pateiktus projektus.

Mes galime įgyvendinti daugelį jūsų idėjų, jei norite gaminti naujus gaminius ar jų detales iš silikoninio kaučiuko, minkštų PVC plastmasių ar PVC plėvelės. Jums tereikia turėti idėją, norimo gaminio brėžinį ar eskizą ir kreiptis į mus.


Aurida


į viršų
"PLĖTRA"
dizainas: mamaika